• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Ne Ala Restaurant’tan Arya bebeğe 100 bin TL’lik bağış

  Ne Ala Restaurant’tan Arya bebeğe 100 bin TL’lik bağış

  Ne Ala Restaurant’tan Arya bebeğe 100 bin TL’lik bağış

   

  Isparta’nın tanınmış Restaurantlarından olan Ne Ala Restaurant tarafından 21 Ocak Cumartesi gününün tüm geliri ARYA Bebeğin tedavisi için bağışlandı.

  Isparta’da yaşayan SMA tip 1 hastası Hafize Arya bebeğin tedavi masrafının karşılanabilmesi için hayırseverlerin çabaları her geçen gün artarak devam ediyor.

  SMA Hastası Arya Bebek için zaman daralırken, İlimizdeki birçok işletme de Arya Bebeğin tedavisi için gerekli olan parayı karşılama konusunda çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda Isparta’nın tanınmış Restaurantlarından olan Ne Ala Restaurant tarafından 21 Ocak Cumartesi gününün tüm geliri ARYA Bebeğin tedavisi için bağışlandı. Konuyla ilgili edinilen bilgilere göre, Ne Ala Restaurantın Cumartesi günkü gelirinin 100 bin lira olarak gerçekleştiği ve bu paranın Isparta Valiliğince açılan Arya Bebeğin tedavisinin karşılanacağı hesaba aktarıldığı kaydedildi. Ne Ala Restaurant yetkilileri, toplanan 100 bin liralık yardımın hem müşterilerden elde edilen gelir hem de o gün çalışan personelin katkılarıyla elde edildiği ve personelin o günkü yevmiyelerini almayarak Arya Bebeğe bağışladıkları ifade edildi.

  Bu arada Arya Bebek için başlatılan yardım kampanyasında bugüne kadar hedeflenen rakamın yüzde 60’lık bölümüne ulaşıldığı ve kısa sürede kampanyada hedeflenen rakama ulaşılmasının hedeflendiği kaydediliyor. (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler