• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > ITB’den, Ispartaspor’a destek ziyareti

  ITB’den, Ispartaspor’a destek ziyareti

  ITB’den, Ispartaspor’a destek ziyareti

   

  Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin, Meclis Başkanı Nevzat Demirel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erhan Göçerli ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bayındır, Isparta 32 Spor Kulübü yönetimini ziyaret etti.

  Ziyarette, Isparta 32 Spor Kulübü Başkan Yardımcıları Ozan Gezer ve Gültekin Özdemir, Asbaşkan Nuri Top, Kulüp Basın Sözcüsü Serkan Başpınar yer aldılar.

  Isparta 32 Spor’u moral ve destek ziyaretinde bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin şu sözlere yer verdi: “Takımımızın yönetimi, teknik ekibi, futbolcularına bizler de moral ve motivasyon verebilmek adına ziyaret ettik. Tabi takımımıza asıl moral ve motivasyon verecek olan Isparta 32 Spor sevdalıları ve taraftarlarıdır. Tüm Isparta 32 Spor sevdalılarını maça bekliyorum. Hep beraber olup şehrimizin takımına destek olalım.’’ ifadelerini kullandı. Ziyarette, takıma destek olunması ve moral verilmesi gerektiği vurgulandı. Isparta 32 Spor Kulübü yönetimi, ziyaretten dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin ve ekibine teşekkür etti. (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler