• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ’TA SATILIK TARLA

  ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ’TA SATILIK TARLA

  ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ’TA SATILIK TARLA

  Isparta İli Şarkikaraağaç İlçesinde 863 m2 tarla satışa çıktı.

  Basın İlan Kurumunun İlan Portalı ilana göre;Söz konusu tarla, Isparta İl, Şarkikaraağaç İlçe, 428 Ada, 14 Parsel, ÇİÇEKPINAR/ORTA Mahalle ulupara Mevkii, Satışa konu tarla vasfında olduğu belirtildi. Parselin toprak yapısı,profili ve tekstürü incelendiğinde; toprak tınlı-killi yapıda olup, tarım için yeterli toprak derinliği bulunmayan tarlanın kıymetine 47 bin 473 TL değer biçildi.  I. Sınıf tarım arazisi niteliğinde olan tarlanın  düz bir zemine sahip olup taban arazi sınıfından olduğu belirtildi. Keşif tarihi itibariyle parsel üzerinde yonca ekili olan tarlanın kıymetine 47.473,80 TL değer biçildi.

  2 NOLU SATILIK TARLA:  Isparta İl, Şarkikaraağaç İlçe, ÇİÇEKPINAR Mahalle305 ada 13 parsel tarla vasfındaki taşınmaz satışa çıktı.

  Basın İlan Kurumunun İlan Portalı ilana göre; Bahse konu tarla,  toprak tınlı-killi yapıda olup, tarım için yeterli toprak derinliği bulunmadığı belirtildi.  I. Sınıf tarım arazisi olan tarlanın kıymetine düz bir zemine sahip olup taban arazi sınıfında olduğu belirtildi.  2.656,96 m2 olan tarlanın kıymetine 18.600,00 TL olup satış yeri Çevreyolu Üzeri Kültür parkı içi Düğün Salonu Şarkikaraağaç/ Isparta olarak belirlendi.

  3 NOLU SATILIK TARLA

  Isparta İl, Şarkikaraağaç İlçe, Çiçekpınar Mahallesi 279 ada 6 parsel tarla satışa çıktı.

  Basın İlan Kurumunun İlan Portalı ilana göre; Söz konusu tarlanın, toprak yapısı, profili ve tekstürü incelendiğinde; toprak tınlı-killi yapıda olup, tarım için yeterli toprak derinliği bulunmakta olduğu belirtildi.  3.942,10 m2 yüzölçüme sahip olan tarlanın  kıymetine 78.842,00 TL değer biçildi. Satışı açık arttırma usulü ile Çevreyolu üzeri Kültür Parkı İçi Düğün Salonu Şarkikaraağaç/Isparta’da yapılacak.

  İLAN DETAYLARI İÇİN BURAYI TIKLAYIN

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler