• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Eğirdir Belediyesi Temizlik Görevlileri, deprem bölgesinde

  Eğirdir Belediyesi Temizlik Görevlileri, deprem bölgesinde

  Eğirdir Belediyesi Temizlik Görevlileri, deprem bölgesinde

   

  Eğirdir Belediyesi, Eğirdir Kaymakamlığı ve İl AFAD Müdürlüğü koordinesiyle deprem bölgesine tüm ekipman, araç, yardım ve personellerini göndermeye devam ediyor.

   

  Önceki gün Zabıta görevlilerini Hatay İline uğurlayan Eğirdir Belediyesi, dünde 12 kişiden oluşan temizlik personelini depremin merkez üssü Kahramanmaraş iline gönderdi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada: “Eğirdir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Temizlik İşleri Birimi Personellerinden Ahmet Erünal, Ahmet Erdoğan, Mehmet Ünver, İsa Aydemir, Süleyman Yalvaç, Bilal Durgut, Mehmet Altınkılıç, Hüseyin Kökcan, İskender Doğan, Ecir Sarı, Ali Güleryüz ve Muhammed Onur Coşkun Kahramanmaraş ilinde görevlendirildiler.

  Saat 13.00’da Eğirdir Belediyesi önünden personeli Belediye Başkan Yardımcısı M. Erhan Savran ve Belediye Şirket Müdürü Ömer Yılmaz uğurladı.

  Eğirdir Belediye Başkan Yardımcısı M. Erhan SAVRAN personellerine güvendiğini oradaki bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceklerinden emin olduğunu ifade ederek şunları söyledi; ‘Gideceğiniz yerde Isparta belediyesinin çöp arabası var, Kahramanmaraş’a gidiyorsunuz. Isparta belediyesinin çöp arabasının şoförüyle görüşüldü onunla bir noktada buluşup ardından Kahramanmaraş’a gideceksiniz. Kahramanmaraş belediyesinin yönlendirmelerine göre çalışmalarınızı yapacaksınız.  Şartlar zorlu, bütün ekipmanlarınızı aldınız, orada bakılacak hale gelmeyelim arkadaşlar biz oraya belirli bir görev için gidiyoruz. Bu saatten sonra azami hassasiyet göstereceğiz.  Burada önemli olan ilk önce emniyetli hareket edeceğiz, ekip arkadaşlarınızla sürekli görüşün birbirinizden haberdar olun Allah yardımcımız olsun, Allah’a emanet olun, dikkat edin kendinize hayırlı yolculuklar.’ İfadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler