• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Yeşil pembeli ekipte kamp pür neşe devam ediyor

  Yeşil pembeli ekipte kamp pür neşe devam ediyor

  Yeşil pembeli ekipte kamp pür neşe devam ediyor

   

  30 Temmuz tarihinde topbaşı yaparak yeni sezon hazırlıklarına başlayan ve hazırlık kampının ilk bölümünü Isparta’da geçiren ve Atatürk Stadında oynadığı Karamanspor hazırlık maçıyla birinci etap kampını tamamlayan Yeşil – Pembeliler, ikinci etap çalışmaları için Afyonkarahisar’a gitti.

  TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Ispartaspor, Afyonkarahisar kampını sürdürüyor. Yeşil – Pembeliler 21 Ağustos tarihine kadar Afyon’da kalacak ve 22 Ağustos’ta Isparta’ya dönerek Amedspor maçı hazırlılarına başlayacak.

  Burada bir haftalık bir antrenman programı geçirecek olan Ispartaspor’da, idmanların taktik ağırlıklı geçeceği belirtildi. Yüksek tempoda bir kamp yapacak olan Yeşil – Pembeli ekip, ayrıca bu süreçte 1 veya 2 hazırlık maçı oynamayı hedefliyor.

  Transfer çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan Ispartaspor, çoğunluğu tecrübeli futbolculardan kurulu yeni kadrosuyla lige iyi başlangıç yapmak isterken, sezon sonunda ise 1. Lige yükselmenin hesaplarını yapıyor.

  1. Etap Kamp programı çerçevesinde; 21 Ağustos tarihine kadar Afyon’da kalacak olan Ispartaspor, Aynı gün Isparta’ya dönerek hafta sonu (28 Ağustos Pazar günü) başlayacak olan ligin ilk maçında kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacağı Amedspor maçı hazırlılarına başlayacak. (Haber Merkezi)
  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler