• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > VİTRA GÜVERCİNLER ‘Evinizin Güzellik Merkezi’

  VİTRA GÜVERCİNLER ‘Evinizin Güzellik Merkezi’

  VİTRA GÜVERCİNLER ‘Evinizin Güzellik Merkezi’

  Isparta’da kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren VitrA Güvercinler Banyo ve Seramik Ürünleri Mağazası’nda geçtiğimiz günlerde 2023 yılı tanıtım kokteyli düzenlendi.

  VitrA Güvercinler yönetimi, Isparta mağazasında Mimarlara Yeni Yıl kokteyli düzenledi. Eğlence ve samimi bir ortamda düzenlenen etkinlikte mağaza çalışanları da yer aldı.

  VitrA Güvercinler hakkında kısa bir bilgi veren yöneticiler: “1999 yılında Kemer / Çamyuva da faaliyete başlayan işletmemiz ; şuan Vitra bünyesinde Akdeniz Bölge Ana Bayi olarak , 3 Showroom ile hizmet vermeye devam ediyor.Çevre ilçelere ve 100 ü aşkın bayilere hizmet verirken ‘’ Vizyon, müşteri memnuniyeti ve kalite ‘’ ilkelerimiz bize her zaman öncülük ediyor. VitrA Güvercinler olarak 67 kişilik kocaman bir aile olarak ilerlediğimiz yolda hedefimiz ; daha iyiye hep birlikte.  Bünyemizde bulunan mimarlarımız ve saha satış uzmanlarımız ile markamızı her geçen gün daha ulaşılabilir kılmak için çalışıyoruz.Sadece banyolarınıza değil tüm yaşam alanlarınıza hitap eden Vitra ürün skalasını görebileceğiniz mağazalarımız , Kemer , Antalya ve Isparta olmak üzere tüm lokal pazara hitap edebilecek noktalardadır. Her zaman güncel olan mağazalarımızda, yepyeni tasarım ürünleri görmek ve bilgi edinmek için ziyaret edebilirsiniz” dediler.

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler