• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Vatandaştan, cami çevresi düzenlemesi teşekkürü

  Vatandaştan, cami çevresi düzenlemesi teşekkürü

  Vatandaştan, cami çevresi düzenlemesi teşekkürü

   

  Isparta Belediyesi, şehirdeki camilerin çevre düzenleme ve tuvaletlerini yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Doğancı Camisinin de çevre düzenlemesi gerçekleştirildi. Cami avlusundaki taban döşemeleri kaldırılarak, andezit taşla kaplandı.

   

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, cuma namazını çevre düzenleme çalışmalarının tamamlandığı Doğancı Camisinde kıldıktan sonra vatandaşlarla sohbet etti.

   

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, cuma namazı öncesinde Doğancı Camisinin avlusunda yapılan düzenleme çalışmalarını inceledi. Başkan Başdeğirmen cuma namazı sonrasında vatandaşlarla sohbet ederken, çocuklara da oyuncak hediye etti.

  Vatandaşlar cami çevresinde yapılan çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyetlerini ifade ederken, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkürlerini ilettiler.

  Doğancı Mahallesi Muhtarı Ali Divarcı, Doğancı Camisinin 1955 yılında yapıldığını ve zaman içerisinde cami avlusu ve çevresinde tahribatların oluştuğunu söyledi. Bu konuyla ilgili Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e taleplerini aktardıklarını dile getiren Divarcı, “Belediye Başkanımız sağ olsun gerekli talimatları vererek taleplerimizi yerine getirdi. Camimizin avlusu çok güzel bir hale geldi. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler