• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > UEFA standartlarındaki komplekste sona doğru

  UEFA standartlarındaki komplekste sona doğru

  UEFA standartlarındaki komplekste sona doğru

  Isparta Belediyesi, bugüne kadar yaptığı spor yatırımları kapsamında şehre gece aydınlatmalarıyla birlikte 20 semt sahasını yaparak tamamlarken, Emre Mahallesi Gökçay Mesirelik alanı bölgesinde de UEFA standartlarında modern bir futbol sahasını inşa etti. Bu spor yatırımlarına Fatih Mahallesinde 25 bin metrekare alan üzerine Spor Kampusunu da ekleyen Isparta Belediyesi bu kompleksin yapımında da sona yaklaştı.

  Isparta Belediyesinin Fatih Mahallesi’nde içerisinde UEFA standartlarında sentetik çim saha, 1000 kişilik tribün, giyinme odası, yürüyüş yolu ve yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ile spor salonunun bulunduğu Spor Kampusu inşaatında çalışmalar sürüyor.

  Kompleks içerisinde UEFA standartlarında sentetik çim saha, 1000 kişilik çelik tribün, 4’lü tip giyinme odası, 2500 metrekarelik çim yüzeyli yürüyüş yolu ve yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ile birlikte spor salonu yer alıyor. Sentetik çim saha ve giyinme odalarının yapımı tamamlanırken, kapalı spor salonu ile yarı olimpik yüzme havuzunun kaba inşaatları bitirildi. Spor salonu ile yüzme havuzunda elektrik ve mekanik tesisat çalışmaları ise sürüyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte bölgede çevre düzenleme çalışmalarına başlanacak ve Fatih Mahallesi Spor Kampusu hazır hale getirilecek.

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler