• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Terör örgütüne hizmet edenlere de lanet okudu

  Terör örgütüne hizmet edenlere de lanet okudu

  Terör örgütüne hizmet edenlere de lanet okudu

   

  Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hasan Basri Sönmez, terör örgütü PKK’lı teröristlerin Mersin Polis Evi saldırısını lanetleyerek, terör örgütüne hizmet edenlere de lanet okudu.

  Mersin’de bir kahramanımızın şehit edilmesi olayına ateş püsküren MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez: “Terör eylemini gerçekleştiren teröristlerden Dilşah Ercan isimli şahsın CHP’nin Tutuklu Gazeteciler Hakkında hazırladığı Raporda geçmesi ve bunun deşifre olması sebebi ile  “ teröristlerin affı için rapor düzenleyen şimdiki CHP’mi Cumhuriyetimizin Kurucu Lideri Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün CHP’si mi ?” diye sordu.

  MHP İl Başkanı Sönmez, sözlerine şöyle devam etti. “Zillet İttifakı yani 6+1 ortaklı masanın en büyük paydaşı CHP; Cumhuriyetimizin kuruluş felsefesine ve Atatürk’e hizmet etmediği gibi terör örgütü üyeleri ve iltisaklarına kucak açması ile değerlere ihanet etmektedir.

  Siyasi ikbal uğruna KHK ile FETÖ/PDY üyeliğinden ihraç olanlara iade-i itibar edeceklerini dile getiren, PKK gibi terör örgütü mensuplarını bağırlarına basanları, Kavala ve Demirtaş’ı cezaevinden çıkarmak için üstün vazife üstlenen Sayın Kılıçdaroğlu ve ekibi Cumhuriyetimize ve Atatürk’ümüze saygıda kusur etmektedirler. PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile açık açık birliktelik kurup siyasi rota tayin etmektedirler. 6+1 yani Zillet İttifakı masası aslında ; “ küplerinin içinde olanı dışarıya sızdırmaktadırlar” Gözlerini iktidar hırsı bürümüş, çıkar birlikteliği olan 6 benzemez aslında Devletin Bekası Milletin Geleceğinden ziyade Kirli ve Şer Odaklarının Çıkarlarını düşünmektedirler. Atladıkları tek şey Türk Milletinin feraseti ve öngörüsüdür. Milletimiz çok şükür her şeyi biliyor görüyor ve not ediyor. Demokratik olarak 2023 Seçimlerinde Sandıkta Hesap Soracaktır. Terör örgütü ile her kim temas halinde ise Cenabı Allah Kahreylesin, Mersinde Şehit Olan Polisimize Cenabı Allahtan Rahmet, Yaralılarımıza Acil Şifalar Diliyorum. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Devletimizin Bekası Milletimizin Huzur ve Geleceği için Mücadelemiz ve Çalışmalarımız Hız Kesmeden Devam Edecektir. 2023 Seçimleri Cumhur İttifakının Başarısı ile Sonuçlanacak ve Yeni Dönem Türkün Dünyaya Mührünü Vurduğu Dönem Olacaktır” dedi. (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler