• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > TED’den, Uygulamalı Eğitim

  TED’den, Uygulamalı Eğitim

  TED’den, Uygulamalı Eğitim

   

  TED Isparta Koleji bünyesinde yer alan, Anaokulu, İlkokul ve Ortaokulunun öğrencileri, aileleri ve öğretmenleriyle unutulmayacak bir etkinliğe imza attı. 3. Geleneksel Çadır Kampı etkinliğine TED Okullarının yöneticileri de katıldı.

  İş insanı Şevket Demirel’in büyük eserleri arasında yer alan TED Isparta Koleji’nde, 3.Geleneksel Çadır Kampı gerçekleştirildi. 30 Eylül Cuma günü gerçekleşen kamp etkinliği, Okul Müdürü Hüseyin Şataf’ın açılış konuşmasıyla başladı. Kamp’ta,  Barbekü, Marşmelow Partisi, Kamp Ateşi, Yeşilçam Müziklerinden Oluşan Veli Korosu ve Solo Şarkılar, Bilim Gösterileri, İngilizce şarkılar ve dans gösterileri, Arena Dağcılık iniş etkinlileri, Prof.Dr. Seyfettin Çakmak ve Öğretim Görevlisi Hidayet Yıldız’ın destekleriyle SDÜ Fizik Kulübü öğrencilerinin teleskop ile gökyüzü gözlem etkinlikleri, SKS öğretmenin eşliğinde oynan spor ve sokak oyunu etkinlileri, Anaokulu öğretmenleri tarafından sergilenen kukla gösterileri gerçekleştirildi.

  Gecenin keyifli yorgunluğunun ardından öğrenciler çadırlarına uyudular. Veliler kamp ateşinin çevresinde ve ay ışığının altında birbirleri ile sohbet etme fırsatı buldular. Güneşin doğması ile birlikte yeni güne merhaba diyen kolejliler sabah sporunun ardından, çorbalarını içtikten sonra kampüsten ayrıldılar.

  (Haber Merkezi)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler