• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Sorunlar Çözülüyor

  Sorunlar Çözülüyor

  Sorunlar Çözülüyor

   

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in göreve gelmesinin ardından belediye hizmetlerine erişim noktasında sorun yaşayan vatandaşların bu problemleri tek tek çözülüyor.

  Fatih Mahallesi Küme Evler Bölgesinde bulunan 24 bina ve 40 konuta doğalgaz, kanalizasyon ve içme suyu problemlerinin çözümü için verdiği sözün ardından başlayan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

  Belediye’den yapılan açıklamada: “Daha önce Çünür Mahallesi Küme Evler bölgesinde yaşayan vatandaşların kanalizasyon ve doğalgaz sorunu çözüme kavuşturulmuştu. Aynı sorun 24 bina ve 40 konutun bulunduğu Fatih Mahallesi Küme Evlerde de yaşanıyor. 1 Ekim tarihinde bölgeye giden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, vatandaşların taleplerini dinlemiş ve 1 Kasım itibariyle doğalgazı kullanabileceklerinin müjdesini vermişti. Başkan Başdeğirmen, bölgede yaşanan kanalizasyon ve içme suyu problemlerinin de aynı anda çözüleceğini söylemişti.

  Başkan Başdeğirmen’in ziyaretinin ardından Fatih Mahallesi Küme Evlerde çalışmalar hızlı başladı. Torosgaz tarafından bölgede doğalgaz altyapı çalışmaları yapılırken, Isparta Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü de kanalizasyon problemini çözmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bölgedeki kanalizasyon sorununun çözülmesinin ardından içme suyuyla ilgili yaşanan problem de giderilecek. Fatih Mahallesi Küme Evler bölgesi 1 Kasım itibariyle doğalgaz kullanabilir hale getirilecek ve tüm altyapı eksiklikleri de tamamlanmış olacak. (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler