• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Sevgin Yüreklerimizde!

  Sevgin Yüreklerimizde!

  Sevgin Yüreklerimizde!

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83’ncü yıl dönümü sebebiyle yayınladığı mesajında “koyduğun hedef, peşinden yürüyen milletinin zihnindedir” dedi.

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, yayınladığı mesajında “Büyük Atatürk; Ne mutlu bu topraklarda, bu milletten olmanın değerini bilerek el ele, kardeşçe, hep ileriye; daha çağdaş, daha huzurlu, daha gelişmiş, daha zengin, daha mutlu bir Türkiye için senin yolundan yürüyene.

  83 yıl sonra bile; Sevgin yüreklerimizde. Emanetin eserlerin emin ellerde. Sana minnetimiz içimizde. Ve koyduğun hedef, Peşinden yürüyen milletinin zihnindedir! Ruhun şad olsun.. Allah senden razı olsun.. Mekanın cennet olsun. Ben, bir Türk Kadını olarak; Bir Türk Hekimi olarak; T.C. Milletvekili olarak; Yüce Türk Milleti’nin bir bireyi olarak; Sana minnet borçluyum.

  İhtiramla ve daima izinde! Büyük kaybının 83. yılında özlemle, minnetle, şükranla!.. 10 Kasım’ı, Kardeş Azerbaycan’da idrak ederken başta büyük Atatürk olmak üzere Türk Dünyası’na hizmet eden ve ebediyete intikal etmiş devlet büyüklerimizin önünde ve bu uğurda canını veren kahraman şehitlerimizin önünde minnetle, şükranla, Yüce Allah’tan rahmet dileklerimle” dedi. (BORA TÜFEKLİ)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler