• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > SDÜ Hastanesi’nden takdir toplayan davranış

  SDÜ Hastanesi’nden takdir toplayan davranış

  SDÜ Hastanesi’nden takdir toplayan davranış

   

  Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi’nde uzun yıllar çalışmış ve emekliliğe ayrılan çalışanlar için hastane çalışanı ve yöneticiler vefa örneği olan emeklilik töreni düzenlediler.

  Hastane Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törene hastane idaresi, emekli olan personelimiz ve yakınları ile çalışanlar katıldı.

  Programda açılış konuşmasını yapan Hastane Başmüdürü Erdoğan Taşçıoğlu, “Hastanemizde çalışarak emekli olan personelimiz için bir tören tertip ettik. Hepiniz uzun yıllar hastanemize hizmet vererek emek harcadınız. Hayat bir hikaye sizlerde bu hikayenin kahramanlarısınız biz bu kahramanları kaybetmek istemiyoruz. Bugün 39 personelimize plaketlerini takdim edeceğiz. Hastanemizde göreve başlayıp buradan emekli olan arkadaşlarımızın olması bizler için gurur verici. Kendilerine bugüne kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür ederek sağlıklı ve mutlu bir emeklilik hayatı geçirmelerini dilerim ”dedi.

  Hastane Başhekimi Prof.Dr. Rasih Yazkan yaptığı konuşmada şunları dile getirdi “Bu törende içim çok buruk, Ahmet Özen ve Arif Yunus Emre Altunbaş arkadaşımızı kaybetmenin acı üzüntüsünü yaşadık, onlar hep yanımızda unutmadık unutturmayacağız. Çok zorlu bir süreçte birlikte çalıştık, pandemi nedeniyle son yüzyılın en kötü günlerini yaşadık. Hastanemize vermiş olduğunuz emekler çok önemli biz sizlere minnettarız. Emeklilik hayatınızda sağlıklı uzun bir ömür diliyorum ve emek veren tüm arkadaşlarımıza tekrar teşekkür diyorum”

  Konuşmaların ardından plaket törenine geçildi. Törende hastane idarecilerimiz emekli olan çalışanlarımıza plaketlerini takdim etti.(haber merkezi)

   

   

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler