• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Patronlar, yaraları sarmaya devam ediyor

  Patronlar, yaraları sarmaya devam ediyor

  Patronlar, yaraları sarmaya devam ediyor

   

  Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Çelik ve yönetimi Kahramanmaraş merkezli olan ve 10 ili etkileyen deprem gününden buyana sahada yaraları sarmak için çaba sarf ediyor.

  Depremzedeler için hem nakdi hem de ayni yardım kampanyaları düzenleyen ITSO yönetimi, yapılan işlerin de aynı zamanda takipçisi oluyor.

  ITSO Başkanı Metin Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Isparta’ya getirilen depremzede vatandaşlarla da bir araya geldi. ITSO Başkanı Çelik ve yönetimi, KYK yurtlarında depremzedeleri ziyaret etti. Başkan Çelik, ziyaret amaçlarını, depremzede vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek olarak belirterek, “Oda olarak depremin ilk gününden beri arkadaşlarımızla birlikte sahadayız. İlimize gelen vatandaşlarımızı ziyaret etmemizde ki amacımızda ihtiyaçlarını ilk ağızdan dinlemek. Bugüne kadar yaptığımız yardımlar genel anlamda idi. Belki burada bir vatandaşımızın başka bir ihtiyacı olabilir. Bunu dinlemek ve elimizden geleni yapmak için ziyarete geldik” dedi. ITSO Başkanı Metin Çelik ve yönetimine ziyarette KYK Yetkilileri eşlik etti.

  (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler