• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Muhtarlar Federasyonu’ndan Başkan Gök’e Ziyaret

  Muhtarlar Federasyonu’ndan Başkan Gök’e Ziyaret

  Muhtarlar Federasyonu’ndan Başkan Gök’e Ziyaret

  Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü ve Isparta Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ü makamında ziyaret etti.

   

  Yerel yönetimlerin en önemli paydaşlarından olan mahalle muhtarlarının sorunları ile ilgili Başkan Veli Gök’ten bilgiler alan Başkan Gülcü ve Başkan Büyükleblebi muhtarların talepleri ve çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulundular.

  Eğirdir’de merkez ve köy ayrımı yapmadan tüm muhtarlarla iyi ilişkiler ve güzel çalışmalar içerisinde olan Başkan Veli Gök’ü tebrik eden Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü, Eğirdir’li muhtarları da en kısa zamanda Isparta Derneği çatısı altında görmek istediklerini, birlik ve beraberlikten güç doğacağını ifade etti.

  Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı  Mahmut Gülcü’nün  ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren ve teşekkür eden  Başkan Gök’e heyet plaket takdiminde bulundu.

  Başkan Gülcü ve Başkan Büyükleblebi imzası taşıyan plakette ‘Göller yöresi Isparta’nın güzel ilçesi Eğirdir’de muhtarlarımız ile kurduğunuz samimi diyalog, yakın ilgi ve desteklerinizden ötürü şükranlarımızı sunarız.’ denildi. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler