• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Mirzabey 93. Şubesini Eğirdir’e Açtı

  Mirzabey 93. Şubesini Eğirdir’e Açtı

  Mirzabey 93. Şubesini Eğirdir’e Açtı

   

  Mirzabey 93. Şubesinin açılışı dün saat 14.00’de Cami Mahallesi Hızırbey Camii karşısında gerçekleşti. Açılışa Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Yalkın, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yusuf Öngün ve çok sayıda davetli katıldı.

  Duaların okunmasının ardından Kaymakam Adem Çelik, Belediye Başkanı Veli Gök, Oda Başkanları  ve İşletme sahibi Hüseyin Çelik açılış kurdelesini birlikte kestiler.

   

  Merkezi ve üretim yeri Yalvaç’ta bulunan Mirzabey Çiğ Köfte’nin İşletme Sahibi Hüseyin Çelik, ‘İmalatı kendimize ait olan çiğ köftemiz, Türkiye’de 93 şubesi ile hizmette. Eğirdir’e  şube açmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Açılış münasebetiyle açılışa özel vatandaşlarımıza yarım ton çiğ köfte dağıtıyoruz ve lezzetimiz ve çiğköftenin  tadı  tüm vatandaşlarımızdan  büyük beğeni topladı, dedi. Ayrıca ÇELİK, son olarak ise  Ürün ve hizmet yelpazesi ile Türkiye’nin lider çiğ köfte zincirinden binini Eğirdir halkına kazandırmaktan mutluyuz. Ayrıca Eğirdir’lilerin  seveceğine inandığım hijyen ve kaliteden ödün vermeden başladığımız çalışma ilkemizle vatandaşlarımızı Mizabey’e davet ediyoruz, dedi.

  Açılış töreninde konuşan Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök “ Açılışını yaptığımız bu iş yerinin Eğirdir’imize  hayırlı olmasını diliyorum,   yeni iş yeri sahibine bol ve bereketli kazançlar temenni ediyorum, dedi.

  Kaymakam Adem Çelik ve Başkan Veli Gök işyerinin açılış ruhsatnamesi ve ilk siftah parasını işyeri sahibi Hüseyin ÇELİK’e birlikte  takdim ettiler.  HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler