• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Millet Partisi Genel Başkanı Isparta’ya Geliyor

  Millet Partisi Genel Başkanı Isparta’ya Geliyor

  Millet Partisi Genel Başkanı Isparta’ya Geliyor

  Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar, “Muhteşem Türkiye Yürüyüşü” kapsamında ısparta’ya geliyor. Nacar, Isparta’da 3 günlük ziyaret gerçekleştirecek.

  15 Aralık Perşembe günü Isparta’ya gelecek olan Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar, 3 günlük ziyareti kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulunarak partililerle bir araya gelecek. Nacar, Isparta’ya geldikten bir gün sonra Saat 10.00’da Barida Otel’de bir basın toplantısı gerçekleştirecek. Basın toplantısının ardından Isparta Barosu, Şehit Aileleri ve Gazileri, Isparta Ticaret Borsası, Isparta Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret edecek. Ziyaretlerinin ardından Kanal 32’de Haber arasına konuk olacak olan Nacar, Cumartesi günü Türkiye Emekliler Derneği Isparta Şubesi, Mali Müşavirler Odası, Gülbirlik ve muhtarlar derneğine bir diz ziyaret gerçekleştirecek. Nacar, Ziyaretlerinin ardından 18 Aralık günü Isparta’dan ayrılacak.

  ISPARTA İL BAŞKANLIĞI’NDAN DAVET

  Genel Başkan Cuma Nacar’ın Isparta ziyareti kapsamında Millet Partisi Isparta İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; “Aziz Ispartalılar, hanımlar, beyler, gençler, çaresiz değilsiniz! Çare, Muhteşem Türkiye! Yürüyüşü müze Genel Başkanımız Sayın Cuma Nacar katılacaktır. ‘Muhteşem Türkiye Yürüyüşü’ konulu toplantımıza davet ediyoruz. Gel, gör, dinle tanı! Haydi, tutuşalım el ele, hedef muhteşem Türkiye diyor, gönül ve yürek gücümüzle sizleri bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler