• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > MHP’den Pınar Pazarı Sağlık Ocağı Yapım Yeri Eleştirisi

  MHP’den Pınar Pazarı Sağlık Ocağı Yapım Yeri Eleştirisi

  MHP’den Pınar Pazarı Sağlık Ocağı Yapım Yeri Eleştirisi

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eğirdir İlçe Başkanı Mehmet Demirel, 800 yıllık tarihi Pınarpazarı pazar alanına yapılan Sağlık Ocağı inşaatının yerine tepki göstererek açıklamada bulundu.

  Pınar Pazarı Sağlık Ocağı Yapım Yeri Hakkında düşüncelerini paylaşan Demirel; “MHP Eğirdir İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Eğirdir Pınarpazarı Mahallesini ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinledik.

  800 Yıllık Pınarpazarı Pazar alanında gerçekleştirilen ve yapımı devam eden Sağlık Ocağı İnşaatını yakından gördük.

  Mahalle sakinleri yapımı devam eden Sağlık Ocağı İnşaatının 800 Yıllık Tarihi Pazar Alanında olmasını istemiyorlar. Bu itirazlarının bize göre de haklı sebepleri vardır.

  Milliyetçi Hareket Partisi Eğirdir İlçe Teşkilatı olarak Pınarpazarı Mahallemizde Sağlık Ocağı Yapılmasına karşı DEĞİLİZ. Fakat yapımı devam eden alanda yapılmasını doğru bulmuyoruz.

  Alternatif, kullanışlı alanlar tespit edilebilirdi. Mahalle Sakinlerimizin düşünceleri alınabilirdi.

  Tarihi alan ve mekanların misyonuna uygun kullanılmasını arzu ediyoruz.

  Lütfen Mahalle Sakinlerimizin sesine kulak verelim ve bize göre de yapımı devam eden inşaatın uygun alanda yapılmasını sağlayalım.

  Milliyetçi Hareket Partisi Eğirdir Teşkilatı olarak Eğirdir ve Eğirdir de ikamet edenlerin Ali Menfaatlerine uygun hareket etmekteyiz.

  Bu düşüncemiz kesinlikle eleştiri değildir. Allah Devletimize zeval vermesin yapılan ve yapılacak olan tüm yatırımları destekliyoruz. Önerimiz yapılacak olan yatırımların uygun alanlara yapılması ve kullanışlı olmasıdır. Yatırımların yerinde ve doğru olmasıdır.” (egirdirakıngazetesi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler