• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Hane Ziyaretleri Düzenliyor

  Hane Ziyaretleri Düzenliyor

  Hane Ziyaretleri Düzenliyor

   

  Kaymakam Adem Çelik’in talimatlarıyla Eğirdir Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü Açık Kapı Biriminin koordinatörlüğünde ilçemiz genelindeki kamu kurum ve kuruluşlarından görevli Açık Kapı birimi yetkilileri ile oluşturulan ekipler, sosyo-ekonomik, psikolojik ve sağlık yönünden dezavantajlı vatandaşlarımızın sorunların yerinde tespiti amacıyla hane ziyaretleri gerçekleştiriyor.

  Açık Kapı birimi yetkililerinin Kaymakam Adem Çelik’in selamlarını ilettikleri vatandaşlarımızın sorun ve ihtiyaçlarının yerinde tespit edilmesi sonrası etkin şekilde giderilmesine yönelik çalışmalar da Kaymakamlığımız Açık Kapı Birimi tarafından takip ediliyor.

  Kaymakam Adem Çelik’in kendisinin de katıldığı son hane ziyaretleri, ilçemiz Altınkum Mahallesinde ikamet eden Türkiye Muharip Gaziler Derneği Eğirdir Temsilcisi Kıbrıs Gazisi Hüseyin Koçarslan ve Gökçehöyük Köyünde ikamet eden şehit Uzman Çavuş Ömer Tunçbilek’in ailesine gerçekleştirildi.

  Hane ziyaretleri ile daha etkin şekilde tanıtımı yapılan İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından 81 ilde yürütülen Açık Kapı Projesi kapsamında Eğirdir Kaymakamlığı 3. Katta bulunan Açık Kapı Birimine vatandaşlarımız talep ve önerilerini yüz yüze görüşerek iletebilecekleri gibi www.acikkapi.gov.tr adresini ve Açık Kapı mobil uygulamasını da kullanarak başvuru yapabilirler. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler