• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Eğirdirli Girişimci Kadınlara Eğitim Verildi

  Eğirdirli Girişimci Kadınlara Eğitim Verildi

  Eğirdirli Girişimci Kadınlara Eğitim Verildi

  Eğirdir Kaymakamlığı ve Eğirdir Belediyesi ile girişimci kadın, üretim ve kadın kooperatifi hakkında bilgilendirme ve istişare eğitimi yapılı.

  Eğitim toplantısına Isparta Vali Yardımcısı Ayşe Karaca,  Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, Isparta Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı  Özlem Top ve Isparta Ticaret İl Müdürü  Mehmet Akif Ülger  ve Eğirdir SHM  Müdürü Jale Gözübenli ve personeli katıldı.

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK yaptığı konuşmada; ‘Herşeyden önce şunu bilmemiz gerekiyor. 21. Yüzyıl kürsel ekonomiden bahsediliyor, kolektif çalışmayla, kurumsal yapıyla artık faaliyette bulunmamız artık vazgeçilmez oldu. Artık her alanda kollektif çalışmalıyız. Bu çalışmada sağlam bir kurumsal yapıyla yolumuza devam etmeliyiz. Yapmış olduğumuz faaliyetlerde daha rantıbıl ve başarılı olmalıyız. Bunun için içinde bulunduğumuz çağda bayanlar üzerinde olabilir, gençlik üzerinde olabilir, yaşlılar üzerinde olabilir, her türlü faaliyetlerimize özellikle ekonomik ve sosyal faaliyetlerde kesinlikle birlik beraberlik içinde olmamız lazım, atalarımız söylüyor, birlikten kuvvet doğar. Bu anlamda ben bu toplantının çok faydalı olacağını tahmin ediyorum. İnanıyorum ki, arge çalışmalarını, fizibilite çalışmalarını yaparak ayakları yere basan çok başarılı faaliyetler yapacağınıza inanıyorum.’ dedi. (EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN BÜROSU)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler