• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Eğirdir’de Sokak Sokak Maske Denetimi Yapıldı

  Eğirdir’de Sokak Sokak Maske Denetimi Yapıldı

  Eğirdir’de Sokak Sokak Maske Denetimi Yapıldı

  İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan korona virüs tedbirleri kapsamında gerçekleşen maske denetimlerine Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Belediye Başkan Vekili, Belediye Meclisi Üyesi Müslahattin Yaman, Emniyet Müdürü Ayhan Zarif, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı  Fatih Türkmen, Zabıta Müdürü Ümit Metin ve beraberindeki heyetle katılarak sokak sokak denetim gerçekleşti. Denetimlerde Kaymakamı gören vatandaşlar, maskeye sarılırken kurallara uyan vatandaşlara Kaymakam Çelik teşekkür etti.

  Perşembe Pazarında bir süre denetim gerçekleştiren Kaymakam Adem Çelik ve beraberindeki heyet daha sonra, cafe, market, manav ve esnafları ziyaret ederek uyarılarda bulundular. Eğirdir Tarım Kredi Kooperatifini de ziyaret eden Kaymakam ve beraberindeki heyet Kooperatif hakkında  da bilgiler aldılar. Belediye Başkan Vekili Müslahattin Yaman daha sonra Belediye caddesinde karşılaştıkları Eğirdir’in en eski aşçılarından Aşçı Tahir’i, Kaymakam ve beraberindeki heyetle tanıştırdı. Kaymakam Adem ÇELİK ve beraberindeki heyet Aşçı Tahir’le neşeli geçen kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Aşçı Tahir anılarından kesitler paylaşarak kendisinin unutulmaz sloganı olan  ‘Eğirdir’in Elması, Aşçı Tahir’in Helvası’ diyerek Kaymakam ÇELİK  ve Emniyet Müdürü Zarif’e helva sözü verdi.

  Eğirdir’de Elma Bahçeleri ve merkez olmak üzere denetimlerini sıklaştıran Kaymakam Adem Çelik ‘Bu hastalığı tamamen yenene kadar denetimlerimizi sürdüreceğiz.’  Dedi. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler