• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Eğirdir Fidanlık Müdürü Göreve Başladı

  Eğirdir Fidanlık Müdürü Göreve Başladı

  Eğirdir Fidanlık Müdürü Göreve Başladı

  Isparta Orman Bölge Müdürlüğü Eğirdir Fidanlık Müdürlüğüne ataması yapılan, Fidanlık Müdürü Cumhur Gafar yeni görevine başladı.

  Bölge Müdürlüğü Gölhisar İşletme Müdürlüğünde İşletme Müdürü olarak görev yapmakta iken, Eğirdir Fidanlık Müdürlüğüne ataması yapılan Cumhur Gafar göreve başladı.

  Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy yeni görevine başlayan Eğirdir Fidanlık Müdürü Cumhur Gafar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, bu zamana kadar Gölhisar İşletme Müdürlüğü görevinde yapmış olduğu başarılı çalışmalar için teşekkür etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

  Bölge Müdürü Refik Ulusoy dikim mevsimsinde olmamız nedeniyle ulusal etkinlikler ve programlar dahilinde dikilecek olan fidanların hazırlanması konusunda direktifte bulunarak , çalışmaların sağlık kurallarına riyetle zamanında ve mevzuata uygun bir şekilde planlanması ve gerçekleştirilmesine azami dikkat edilmesi, çalışma ortamında mesaiye, protokol kurallarına ve insana saygı işine saygı prensipleri çerçevesinde hareket edilmesi talimatında bulundu. HABER MERKEZİ

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler