• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Demirel’in 4-0 Isparta’sına kavuşmak istiyoruz

  Demirel’in 4-0 Isparta’sına kavuşmak istiyoruz

  Demirel’in 4-0 Isparta’sına kavuşmak istiyoruz

  İYİ Parti Isparta İl Teşkilatı’nın ilçe kongre süreci Merkez İlçe Başkanlığı’nın kongresi ile sona erdi. Sırada İl Başkanlığı kongresi var. Merkez İlçe’nin gerçekleştirilen kongresinde Başkanlığa seçilen Hüseyin Börekçi ve ekibini Isparta Milletvekili Aylin Cesur ile İl Başkanı Hasan Büyükçam ziyaret etti.

  İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur ve İl Başkanı Hasan Büyükçam, kısa bir süre önce Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Hüseyin Börekçi’yi ziyaret etti. Börekçi ve ekibinin iktidar yolculuğunda büyük bir sorumluluk aldığını belirten Milletvekili Cesur, “kongrelerden daha güçlü çıkarak iktidar olacağız” dedi.

  Ziyarette konuşan İl Başkanı Hasan Büyükçam, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Partisinin kongrelerden güçlenerek çıkarak, iktidara yürüyeceğini belirten İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur da, “İktidara aday olan ve Isparta’da 1. parti olan Partinin Merkez İlçe Başkanlığı çok önemli sorumluluk gerektiren bir görevdir. Sizin ve arkadaşlarınızın bu sorumluluğu layıkıyla yerine getireceğinden hiç şüphemiz yok zaten. Üstelik de 3 adaylı bir kongreden çıkmış olmanın verdiği bir başka sorumluluk var. Gayet Isparta’ya yakışır, Isparta Demokrasinin Başkenti, Süleyman Demirel’in memleketi. Süleyman Demirel demek demokrasi demek. Demokrasinin de üstelik başkenti kabul ettiğimiz Isparta’da 1. parti olan İyi Parti’nin Merkez İlçe Kongresinde birden fazla kişinin bu işe heves etmesi birden fazla grubun yarışması bizi sadece İyi Parti olarak memnun eder. İl Kongremizi de yakın zamanda tamamlarız. Çok daha güçlenmiş, çok daha motive olmuş ve seçim atmosferine ve iktidarı yönetmeye talip kadrolarla inşallah görev başında olacağız. Siz de Merkez İlçe olarak tabii ki bu 13 ilçe olarak çok önemli bir görev yapacaksınız. Biz her zaman ihtiyacınız olduğunuzda tabii ki yanınızdayız. Isparta’nın oyları İyi Parti’nin oyları 1. parti. Şu an 2 tane milletvekili çıkarabiliyor. Benim hedefim ben baştan beri ben söylediğim zamanlarda insanlar bunu hayal gibi görüyorlardı ama 3 milletvekili bu seçimde çıkarmak. Daha sonra da Demirel’in 4-0 Isparta’sına kavuşmak. ” diye konuştu.

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler