• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > BURSA NİLÜFER’DE SATILIK DAİRE

  BURSA NİLÜFER’DE SATILIK DAİRE

  BURSA NİLÜFER’DE SATILIK DAİRE

  Bursa, Nilüfer İlçesinde 125 m2 daire İcra Dairesi tarafından satışa çıkarıldı.

  Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan.gov.tr de yer alan ilana göre; Satışa konu daire, ursa İl, Nilüfer İlçe, 399 Ada, 7 Parsel, Beşevler Mahallesinde olduğu belirtildi. Salon, 3oda, mutfak, banyo, tuvalet ve balkon mahallerinden ibaret Brüt125m2, net 110m2 alanlı olduğu belirtildi.  giriş kapısı çelik , iç kapılar vernikli camlımobilya kapı doğraması ,balkon kapısı ile pencereler ısıcamlı PVC Plastik doğrama , mutfak tezgahı mermer , tezgah altında ve tezgah üstünde dolap mevcut olup, müstakil kombi sistem kaloriferli ısınmalı ve halihazırda boş  olan dairenin kıymeti 500 bin TL olduğu belirtildi. Satışı açık arttırma usulü ile Bursa Merkez Adliyesi Konferans Salonu ( Zemin Kat D Blok) MERKEZ / BURSA – Bursa Adalet Sarayı Zemin Kat D Blok MERKEZ / Bursa’da yapılacak.

  2 NOLU SATILIK DAİRE

  Bursa İl, Yıldırım İlçe, 510 Ada, 4 Parsel, Değirmenlikızık Mahallesinde 3+1 yüz yirmi be metre kare daire İcra Dairesi tarafından satışa çıkarıldı.

  Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan.gov.tr de yer alan ilana göre; Söz konusu daire, Antre , hol , salon ,2oda , mutfak , Banyo , tuvalet mahallerinden ibaret ve 90m2 alanlı olduğu belirtildi. Yer döşeme kaplaması mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak mahaller seramik olan dairenin Kıymetine 500 bin TL değer biçildi. Satışı açık arttırma usulü ile Bursa Merkez Adliyesi Konferans Salonu ( Zemin Kat D Blok) MERKEZ / BURSA – Bursa Adalet Sarayı Zemin Kat D Blok Merkez / Bursa’da yapılacak.

  DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler