• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Bu Virüsü Kurallara Uyarak Aşacağız

  Bu Virüsü Kurallara Uyarak Aşacağız

  Bu Virüsü Kurallara Uyarak Aşacağız

  Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemizde de 17 Mart Çarşamba günü yoğunlaştırılmış dinamik denetim faaliyetleri kapsamında Kaymakam Adem Çelik’in önderliğinde, Belediye Başkanı Veli Gök, Eğirdir İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Zarif, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Fatih Türkmen ve İlçe salgın denetim merkezi bünyesinde oluşturulan tüm iş yeri denetim ekiplerimizin katılımıyla Eğirdir’de yeme içme yerleri, taksi durakları, şehiriçi ve şehirdışı yolcu minibüs ve otobüsleri yanı sıra umuma açık yerler denetlendi.

  Kaymakam Çelik, denetim sırasında vatandaşları maske, mesafe ve temizlik konularında uyarırken “bu virüsü kurallara uyarak hep birlikte aşacağız. Kurallara uyan esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, uymayarak aykırılıklarda ısrar, tekerrür ve kuralların esaslı ihlali gibi suistimal edici tutum ve davranışlarla karşılaşılması halinde ise gerekli idari işlemlerin başlatılacağı konusunda uyarıyoruz” ifadelerini kullandı.

  İlçemizdeki hiçbir yaşam alanının denetim dışı kalmasına müsaade edilmeksizin denetim ekipleri marifetiyle 7/24 esasına göre denetim faaliyetleri devam edecektir. (MUSTAFA ÇİÇEN)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler