• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Başkan Veli Gök mühendisleri unutmadı

  Başkan Veli Gök mühendisleri unutmadı

  Başkan Veli Gök mühendisleri unutmadı

  Eğidir Belediye Başkanı Veli Gök, 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü sebebiyle belediye bünyesinde görev yapan mühendisleri unutmadı.

   

   

  5 Aralık Dünya Mühendisler Günü sebebiyle Eğirdir Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde görev yapan mühendislerle bir araya gelen Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök onlara yaptıkları çalışmalardan ötürü teşekkür etti.

   

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök yaptığı konuşmada ‘Mühendislik kimliğini elde etmek için belli bir emek verdiniz, her geçen günde kendinizi yenilemek zorundasınız öylede bir zorunluluk var. Günün şartlarına ve teknolojisine ayak uydurmak, dünyadaki yenilikleri görmek,  tespit etmek bunu ilçemize uyarlamak gerçekten önemli. Ben bugüne kadar vermiş olduğunuz emekler ve bundan sonrası içinde teşekkür ediyorum. Her gün yeni bir projeye kafa yormak önemli. Çok güzel eserler ortaya koyuyorsunuz.’ dedi.

  Eğirdir Belediyesi’nde görev yapan Birim Mühendisleri ve sorumluları Başkan Veli Gök’e kendilerini unutmadığı için minnettar olduklarını ve çok teşekkür ettiklerini ifade ettiler. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler