• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Başkan Gök’ten doping

  Başkan Gök’ten doping

  Başkan Gök’ten doping

  Bu sezon 3. Ligde mücadele edecek olan Ispartaspor Eğirdir’de lige hazırlanıyor.

  Eğirdir Stadyumunda yapılan akşam idmanında Ispartaspor’u ziyaret eden Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, Başkan Atakan Yazgan,  Ünlü Teknik  Direktör Sadi Tekeoğlu, Teknik heyet  ve futbolcularla bir araya geldi.

   

  Eğirdir elması ve baklava ikramında bulunan Başkan Veli Gök futbolculara elleriyle baklava yedirdi, moral verdi. Ispartaspor’a tam destek vererek Eğirdir olarak yanınızdayız mesajı veren Başkan Gök’e,  futbolcular ve teknik heyet Eğirdir’de olmaktan dolayı  memnuniyetlerini dile getirerek çok teşekkür ettiler.

   

  Daha önce Trabzonspor ve Gençlerbirliği gibi takımları da çalıştıran Ünlü Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu Eğirdir’in ve tesislerin güzelliğinden bahsederek her türlü desteklerinden dolayı Başkan Gök’e teşekkür etti.

   

  Ispartaspor Kulüp Başkanı Atakan Yazgan ise ‘Eğirdir’imiz cennet, futbolcular için havası, suyu ve tesisleriyle bulunmaz bir nimet, önümüzdeki günlerde büyük takımların kamp yapmak için cazibe merkezi olacağına inanıyorum, otelimizde hazırlıklarımızı yapıyoruz, şu anda 3 büyük takımı aynı anda Eğirdir’de ağırlayacak kapasitemiz var.’ diyerek Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’e desteklerinden ve jestinden dolayı teşekkür etti. HABER MERKEZİ

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler