• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Asıl İktidar Isparta’dan Habersiz!

  Asıl İktidar Isparta’dan Habersiz!

  Asıl İktidar Isparta’dan Habersiz!

  İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin’in İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur’a yönelik “Isparta’dan haberi yok” yönündeki eleştirilerine İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Çağrı Yıldız’dan cevap geldi. Yıldız, “Isparta’nın sorunlarından asıl kendilerinin haberi yok” dedi ve bir takım sorunları sıraladı.  İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur’a “Daha Isparta’nın köylerini bile bilmiyor” şeklinde eleştiriler yöneltmişti.

  Keskin’e cevap İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Çağrı Yıldız’dan geldi. Yıldız, “İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Serkan Keskin Milletvekilimiz Aylin Cesur Hanımefendiyi Isparta’yı, Isparta’nın ve köylerinin sorunlarını, yapılan köy yollarını tanımamak, bilmemek gibi tamamen kanaatimizce gerçek dışı bir beyanda bulunmuştur. Takdir edeceğiniz üzere 20 yılda Isparta’da daha köy yollarını bitiremeyen, bir iktidar mensubunun köy yollarını bitiriyoruz diye açıklama yapması Isparta’nın asıl sorunlarından kendilerinin bihaber olduğunun bir kanıtıdır ve hakikaten çok komik olmaktadır.   Ne den mi?                                                          Çünkü 20 yıldır iktidarda olan Ak Parti teşkilatı ve İl genel meclis başkanı Serkan Keskin Derebogazı yolu, Konya yolu, Burdur Dostluk yoluna 2020 yılı bütçesinde bin lira, evet sadece bin lira konduğundan bihaberdir. Görüldüğü üzere Ak parti ve Isparta teşkilatı, Isparta’nın menfaatlerine uygun bir bütçe çıkararak bu yatırımlara yön vermeleri mümkün değildir! Çünkü vizyonları buna müsait değildir.

  Mesela Sayın il genel meclisi üyesi ve Ak Parti teşkilatı Darideresi Göletinin 5 yıldır bitirilemediğinden bi’haberdir .

  Mesela 2014 yılından beri yıkılıp yeniden 2021 yılında yapılacağı vaat edilen Isparta Müzesinden  bi’haberdir..

  Mesela Yıllardır atıl vaziyette bekletilen çevre yolundaki Süleyman Demirel Kongre Merkezinin akıbetinden bi’haberdir.

  Mesela Sav Beledisinde yer alan atı su arıtma tesisinin bir türlü faaliyete geçirilmemesinden bi’haberdir.

  Mesela SDÜ tıp fakültesi Araştırma Hastanesinde MR cihazı beceriksizliğinizden sökülüp gitti. Hastalar MR çektirmek üzere Şehir Hastanesi veya özel hastanelere sevk ediliyor. İl genel meclisi başkanı nerede yaşıyor acaba? Maalesef bundan bile bihaberdir.

  Bunlar AK Parti teşkilatının bihaber olduğu say say bitmeyecek pek çok örnekten sadece bir kaçıdır.

  İyi Parti Isparta teşkilatı olarak, AKP Teşkilatı’nın biraz da bihaber oldukları gerçeklerle yüzleşmelerini tavsiye ederiz.

  Isparta’nın yatırımlarına takipçi olsun ve biraz kendi milletvekillerini Isparta için çok çalışma konusunda harekete geçirsin. Milletvekilleri ve AKP teşkilatı sürekli algı operasyonları için harcadıkları enerjiyi Isparta halkının kendileri verdikleri yetkiyi asli görevlerini yerine getirmek için harcasınlar.                                                    Lakin Isparta’ya 20 yılda ortalama 5,7 km duble yol yapıp bununla övünenler bu gerçeklerden bihaber olmaları kadar normal bir durum olamaz. Siz ve Teşkilatlarınız Isparta’nın 20 yılını heba ettiniz.

  Bunlar Isparta’nın gerçek sorunlarını çözemezler, gerçek çözümler iyilerin iktidarında Olacaktır” dedi. (BORA TÜFEKLİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler