• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > EĞİRDİR’DE SATILIK TARLA

  EĞİRDİR’DE SATILIK TARLA

  EĞİRDİR’DE SATILIK TARLA

  Isparta, Eğirdir’de 2011 m2 tarla satışa çıktı.

  Basın İlan Kurumu ilan  portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Bahse konu tarla, Isparta İl, Eğirdir İlçe, 272 Ada, 110 Parsel, Sarıidris Mah/Köy, kayabaşı Mevkiinde bulunan tarlanın etrafında bir kısım tapulu arazileri bir kısım makilik araziler bulunduğu belirtildi. %4-6 eğimli olup üzerinde uzun yıllardır herhangi bir tarımsal faaliyet yapılmadığı görülmüş olup,bir kısmı çalılık vasfında olan tarla,  tarım arazisi niteliğinde olup parsel üzerinde ekonomik değeri olan herhangi bir çok yıllık kültür bitkisi bulunmamakta olup, etrafındaki parsellerde ağırlık hububat yetiştiriciliği yapıldığı belirtildi. Muhammen bedeli 10 bin 059 TL değerinde tarla açık arttırma usulü ile Eğirdir Belediyesi Hizmet Binası Giriş Kat İlan Memurluğu Odası – Eğirdir/Isparta’da yapılacak.

  2 NOLU SATILIK TARLA: sparta İl, Eğirdir İlçe, 273 Ada, 121 Parsel, Sarıidris Mah/Köy, deveyaylası Mevkiinde  5.816,60 m2 yüzölçümlü tarla satışa çıktı.

  Basın İlan Kurumu ilan  portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre;  Değerlemeye konusu parselin etrafında bir kıım tapulu tarım arazileri bir kısım makilik araziler bulunduğu , büyük çoğunluğu düz düze yakın olup bir kısmı %4-6 eğimli olduğu belirtildi. Bilirkişi raporunda kıymet takdir anında düz kısmının toprak işlemesinin yapılmış hububat ekili olduğu, bir kısmı ise boş olduğu görüldüğü belirtildi. Kuru tarım arazisi niteliğinde olan parselin üzerinde ekonomik değeri olan herhangi birçok yıllık kültük bitkisi bulunmamakta olup, etrafındaki parsellerde de ağırlık hububat yetiştiriciliği yer yer yağlık gül bitkisi yetiştiriciliği yapıldığı belirtildi. Kıymeti 40.716,20 TL olan tarlanın satışı açık arttırma usulü ile Eğirdir Belediyesi Hizmet Binası Giriş Kat İlan Memurluğu Odası – Eğirdir/Isparta’da yapılacak.

  3 NOLU SATILIK TARLA

  Isparta İl, Eğirdir İlçe, 272 Ada, 99 Parsel, Sarıidris Mah/Köy, kayabaşı Mevkiinde tarla ihaleye çıktı.

  Basın İlan Kurumu ilan  portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre;  Bahse konu parselin etrafında bir kısım tapulu tarım arazileri bir kısım makilik araziler bulunduğu belirtildi. .Kuru tarım arazisi niteliğinde olan parsel üzerinde ekonomik değeri olan herhangi bir çok yıllık kültür bitkisi bulunmadığı, etrafındaki parsellerde ağırlık hububat yetiştiriciliği yapılmadığı.Sarıidris köy yerleşim sahasına 3-3,5km dir.272/110 ve 273/121 parsellere 15-200mt uzaklıkta olduğu belirtildi. Kıymeti 142.239,16 TL olan tarlanın satışı açık arttırma usulü ile Eğirdir Belediyesi Hizmet Binası Giriş Kat İlan Memurluğu Odası – Eğirdir/Isparta’da yapılacak.

  DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler