• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > ‘Yıllar sonra hatırlanmak çok güzel’

  ‘Yıllar sonra hatırlanmak çok güzel’

  ‘Yıllar sonra hatırlanmak çok güzel’

  1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’ Eğirdir’de de çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, Emekli Zabıtaları ziyaret ederek haftalarını kutladı.

   

  1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’ Eğirdir’de de çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Eğirdir Belediyesinde daha önce görev yapmış ve emekliye ayrılmış Zabıta memurlarını evlerinde ziyaret eden Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök onların mutlu olmasına vesile oldu.

  Belediye Başkanı Gök, Zabıta Müdürü Ümit Metin ve Zabıta memurlarını karşılarında gören emekli zabıtalar “yıllarca biz böyle bir şey görmedik, zabıta olduğumuzu bugün hissettik, çok mutluyuz” dedi.

  Eğirdir Belediyesinden daha önceki yıllarda emekliye ayrılan Zabıta Amiri Mehmet Çetin, Zabıta Amiri Mehmet Oruç, Zabıta Komiseri Ayla Büyükçetin, Zabıta Memuru Necati Çetin, Durmuş Kılınç, Mustafa Sağlam ve Celil Metin evlerinde ziyaret edilerek hediye takdiminde bulunuldu.

  Başkan Gök; “Zabıta Haftanızı kutlarken, Belediyemize geçmiş yıllarda hizmet etmiş siz değerli personelimize sağlıklı, mutlu uzun ömürler diliyorum, ebediyete intikal etmiş zabıtalarımıza ise Allah’tan rahmet diliyoruz. Sizler yine Belediyemizde çalışıyormuşsunuz gibi gönül birliği içerisindeyiz. Belediyemizin kapısı sizlere her zaman açıktır” dedi.

  Emekli Zabıta Amiri Mehmet Çetin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Yıllar sonra hatırlanmak çok güzel, daha önceleri böyle bir etkinlik yıllardır yapılmıyordu. Ben yıllar sonra zabıta olduğumu bugün hissettim, çok duygulandım. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  Emekli Zabıta Komiseri Ayla Büyükçetin ise “Bizi çok mutlu ettiniz, o kadar çok mutlu oldum ki anlatamam, bu sene hep ilkleri yaşadım plaketler, ziyaretler çok mutluyum. Eğirdir’e yapmış olduğum hizmetlerden dolayı kendi adıma ben çok mutluyum. Bende kendimle gurur duyuyorum. Çok güzel hizmetler verdik belediyeye. İnşallah daha iyilerini arkadaşlarımız yaparlar, yapacaklarından da eminim. Başkanımız çok sağolsun bizleri çok mutlu etti bu konularda çok hassas olduğunu biliyordum, her konuda hassas olduğu gibi insani ilişkilerde de hassas, çok teşekkür ediyorum başkanımıza” ifadelerini kullandı. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler