• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Ulu Çınarlara Anlamlı Hediye

  Ulu Çınarlara Anlamlı Hediye

  Ulu Çınarlara Anlamlı Hediye

   

   

  Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik ve Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan ‘Yaşlılar Haftası’ münasebeti ile Eğirdir Huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler.

   

  Özenle hazırlanan hediyeleri Huzurevi sakinlerine takdim eden Kaymakam Çelik ve Başkan Gök her biriyle ayrı ayrı sohbet etme imkanı da buldular.

  Kaymakam Adem Çelik hediyeleri takdim ederken, ‘Bizler aslında sizlerin yanında daha çok zaman geçirmek istiyoruz, her zaman gelmek istiyoruz,  fakat hastalık nedeni ile programı da koronavirüs tedbirleriyle yapıyoruz.’ dedi. Hediyeleri alan bazı huzurevi sakinleri bu hediyelere gerek yoktu, sizlerin bizleri sorması yetiyor, dediler.

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök; ‘Bizler her zaman büyüklerimizin yanındayız, büyüklerimizin, ulu çınarlarımızın her zaman bizde ayrı bir yeri vardır. Büyüklerimiz bizlerin baş tacıdır. Her türlü ihtiyaçlarında yanındayız, yerel idare olarak büyüklerimizin hayatını kolaylaştıracak yatırımlar üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.’ ifadelerini kullandı.

  Eğirdir Huzurevi Müdürü Kadriye Öz Kocaoğlu Kaymakam Çelik  ve Başkan Gök’e bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür etti. (EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN BÜROSU)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler