• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Tam Kapanma Denetim Faaliyetlerini Kontrol Etti

  Tam Kapanma Denetim Faaliyetlerini Kontrol Etti

  Tam Kapanma Denetim Faaliyetlerini Kontrol Etti

  Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, ilçe denetimleri kapsamında 2 Mayıs Pazar günü Eğirdir’e giderek bir dizi incelemelerde bulundu.

  Vali Seymenoğlu, İlçe Jandarma Komutanlığını, Polis uygulama noktasını, açık bulunan iş yerlerini, İlçe Sağlık Müdürlüğünü, 112 ASHİ, Hastane Acil Servisini ve İlçe Nüfus Müdürlüğünü ziyaret etti.

  Vali Seymenoğlu’na, Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Eğirdir Emniyet Müdürü Ayhan Zarif ve kolluk kuvvetleri eşlik etti.

  İlk olarak İlçe Jandarma Komutanlığına gelen Vali Seymenoğlu, bu yoğun dönemde sorumluluk alanlarında yürüttükleri faaliyetler, genel güvenlik ve asayiş uygulamaları için Jandarma teşkilatı personeline teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

  Daha sonra Eğirdir Otogar önünde trafik denetleme noktasına gelerek durdurulan araçların izin belgelerini kontrol eden Vali Ömer Seymenoğlu şehirlerarası yolcu otobüsünü de denetleyerek vatandaşlara, ‘Bu zor süreci hep birlikte atlatacağız, sizler yeter ki kurallara uyun.’ dedi. Daha sonra ilçe merkezinde açık bulunan iş yerlerinde çalışanlarla ve vatandaşlarla kısa bir süre sohbet etti.

  Ziyaretin bir sonraki durağı Eğirdir İlçe Sağlık Müdürlüğü ve 112 ASHİ’nin yeni hizmet binası ve Eğirdir Devlet Hastanesi Acil Servisi oldu. Vali Seymenoğlu, yeni hizmet binalarında incelemelerde bulunarak hayırlı olsun temennisinde bulundu ve nöbetçi personellere, filyasyon ekiplerine,112 görevlilerine ve acil servis çalışanlarına kolaylıklar diledi.

  Son olarak Vali Seymenoğlu, İçişleri Bakanlığımızın kamu hizmetlerinde dijital dönüşüme yönelik vizyonuyla tasarlanan ve çalışmalarında sona yaklaşan Eğirdir İlçe Nüfus Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. (EĞİRDİR KAYMAKAMLIĞI BASIN BÜROSU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler