• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Sönmez’den Eğirdir Belediyesi’ne Ziyaret

  Sönmez’den Eğirdir Belediyesi’ne Ziyaret

  Sönmez’den Eğirdir Belediyesi’ne Ziyaret

  Milliyetçi Hareket Partisi Isparta İl Başkanı Hasan Basri Sönmez beraberinde İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  Eğirdir İlçe yöneticileri ve Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala ile birlikte Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ü makamında ziyaret etti.

  Milliyetçi Hareket Partisi Isparta İl Başkanı Hasan Basri Sönmez beraberindeki heyet ile birlikte Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ü makamında ziyaret etti.

  Ziyarette Sönmez’e il yöneticileri, Eğirdir İlçe Yöneticileri ve Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala eşlik etti.

  Sönmez, “Bugün ilçe ziyaretimizde İl Teşkilatımız ve Eğirdir İlçe Teşkilatı olarak Eğirdir’de devam ediyoruz. Sayın Veli Başkanıma da misafirperverliğinden bu sıcak karşılamasından dolayı da teşekkür ediyoruz. Tabi Belediyenin hangi partide olduğu bizler için çok önemli değil. Fakat Eğirdir Belediyesinin ve Veli Başkanımın da Cumhur İttifakının ortak paydası olan bir Belediye Başkanı olarak burada mutlu olduk. Sayın Başkanımızın başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’te ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Milliyetçi Hareket Partisi Isparta İl Başkanı Hasan Basri Sönmez ve beraberindeki heyete nazik ziyaret ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür etti. (EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN BÜROSU)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler