• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Özkan Ailesinin Mutlu Günü

  Özkan Ailesinin Mutlu Günü

  Özkan Ailesinin Mutlu Günü

  Isparta Basınının Duayen Gazetecilerinden Nasuh Özkan, oğlu Sinan’ı Süleyman Demirel Kongre Merkezinde gerçekleştirilen muhteşem nikah ve düğün töreniyle evlendirdi.

  Uzun yıllar memleketi Isparta’da Gazetecilik yapan ve geçtiğimiz yıllarda emekli olan Duayen Gazeteci Nasuh Özkan, Sayıştay Başdenetçisi oğlu Sinan’ı evlendirdi.

  Gerçekleştirilen Muhteşem Düğün Töreni ile; Öğretmen Müyesser Ekerbiçer, Sayıştay Başdenetçisi Sinan Özkan ile hayatını birleştirdi. Bu doğrultuda; Aysun – Bahri EKERBİÇER çiftinin değerli Kızları Müyesser ile Emine – Nasuh Özkan çiftinin değerli oğulları Sinan dün evlenerek dünya evine girdiler.

  Önceki akşam saat 19.30’da Süleyman Demirel Kongre Merkezi Gül Salonunda gerçekleştirilen Kına Gecesi ile başlayan düğün dün saat 13.30’da Gelin Alma Merasimi ile devam etti. Akşam ise saat 20.30’da Süleyman Demirel Kongre Merkezi Büyük Salonunda yapılan çiftin Nikah Töreni ve Düğün Merasimine; Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, CANSUYU Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı, Refah Partisi eski Isparta Milletvekili Mustafa Köylü, Bazı daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü başkan ve temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

  Düğün ve Nikah Törenine ev sahipliği yapan Duayen Gazeteci Nasuh Özkan ve Eşi Emine Özkan, Dünürleri Ekerbiçer ailesi ile birlikte Kongre Merkezi Büyük Salon Girişinde tüm davetlileri bizzat karşıladılar.

  Daha sonra nikah törenine geçildi ve Gelin Müyesser EKERBİÇER ile Damat Sinan ÖZKAN’ın nikahını Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen kıydı. Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel ve CANSUYU Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mustafa Köylü de nikah şahitliklerini yaptılar.

  Nikah törenine katılan Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, CANSUYU Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mustafa Köylü gerek Müyesser Ekerbiçer’in anne ve babası Aysun – Bahçi Ekerbiçer çiftini, gerekse Damat Sinan Özkan’ın anne ve babası Emine – Nasuh Özkan ile Gelin ve Damadı ayrı ayrı kutlayarak tebrik ettiler. (HABER MERKEZİ)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler