• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Orköy Eğitimleri Tamamlandı

  Orköy Eğitimleri Tamamlandı

  Orköy Eğitimleri Tamamlandı

  Isparta Orman Bölge Müdürlüğünde Orman ve Köy İlişkileri Şube Müdürlüğü eğitimi yapıldı.

  Isparta Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürlüklerinde personele yönelik Orköy eğitimleri tamamlandı.

  Covid-19’la mücadele kapsamında eğitim programı temizlik, maske ve mesafe güvenliği nedeniyle video konferans yöntemiyle yapıldı.

  Bölge Müdürlüğü, Isparta, Eğirdir, Sütçüler, Burdur, Bucak Gölhisar ve Dinar Orman İşletme Müdürlüklerinden İşletme Müdür Yardımcıları ve İşletme Şeflerinin katılımı ile video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen programda, Orköy mevzuatı, Planlama, Destekleme, Projeler ve gelirlerin takibi konularında bilgiler verildi.

  Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy programa iştirak ederek yapmış olduğu açıklamada, Orman köylerimizin yerinde kalkınmasını sağlamak amacıyla yapılan bu çalışmalara, mevzuat dahilinde  köylülerimize yardımcı olacak şekilde kredi desteklerine devam edilmesini, Yapılan projelerin köylülerimizin faydasına ve ormancılık çalışmalarını kolaylaştıracak kapsamda planlanmasını, ayrıca programların zamanında tamamlanmasını istedi.

  Bölge Müdürü Refik Ulusoy eğitimin hazırlanması ve sunumunda görevli personele teşekkür ederek, tüm personele sağlıklı, huzurlu ve başarılı çalışmalar diledi. (BORA TÜFEKLİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler