• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Kaymakam Çelik’ten Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

  Kaymakam Çelik’ten Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

  Kaymakam Çelik’ten Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

  Kaymakam Adem Çelik ve eşi Ayşe Çelik Hanımefendi, Ramazan Bayramı münasebetiyle, ilçemizde bulunan şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

  Kaymakam Adem Çelik ve eşi Ayşe Çelik’e, şehit aileleri ziyaretlerinde, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fatih Türkmen eşlik etti.

  Kaymakam Çelik ve eşi, ilk olarak 1998 yılında Cudi Dağı Bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından önceden tuzaklanmış mayına basması sonucu şehit düşen Piyade Komando Onbaşı Sadık Aydemir’in Baklan Köyünde ikamet eden ailesini ve daha sonra 1993 yılında Iğdır’da görevi başında şehit düşen Piyade Er Bayram Şenol’un Bağıllı Köyünde ikamet eden ailesini ziyaret ederek Ramazan Bayramı’nı kutladılar.

  Şehit aileleri ile sohbet eden Kaymakam Çelik, “Dini bayramlarımızda vatanımızın ve milletimizin istiklali ve istikbali için toprağa düşmüş aziz şehitlerimizin ailelerini ziyaret ederek gönüllerini almaya çalışıyoruz. Bu Ramazan Bayramımızda da bu anlamlı geleneğimizi devam ettirerek şehit yakınlarımızı bu özel günde yalnız bırakmamaya çalıştık.

  Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerimize sabır ve metanet diliyorum. Aynı zamanda tüm gazilerimize ve Şehit ailelerine sağlıklı ve uzun ömürler, nice bayramlar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

  Ziyaret dönüşü otogar önündeki Polis kontrol noktasında, denetimlere eşlik eden Kaymakam Çelik, görevlilerden uygulama hakkında bilgi aldı ve görevlerinde kolaylıklar dileyerek oradan ayrıldı. (EĞİRDİR KAYMAKAMLIĞI BASIN BÜROSU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler