• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Kaymakam Çelik’ten muhtarlar günü mesajı

  Kaymakam Çelik’ten muhtarlar günü mesajı

  Kaymakam Çelik’ten muhtarlar günü mesajı

  Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, muhtarlar günü nedeniyle yayımladığı mesajında “muhtarlık devletimizin her noktadaki kurumsal temsilciliğidir” dedi.

  Kaymakam Çelik mesajında “Muhtarlık müessesesi kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından olup muhtarlığın yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiği, devletimizin her noktadaki kurumsal temsilciliği olduğu aşikârdır.

  Halkımız ile devlet kurumlarımız arasında köprü vazifesi gören muhtarlarımız, bulunduğu mahalle veya köylerde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmektedir. Devletimizin vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaş nezdindeki ilk kapısı olan muhtarlarımız, gerek vatandaşlarımızı gerekse devletimizi temsil gibi önemli bir sorumluluğu yerine getirmektedir. Vatandaşa hizmet yolunda muhtarlarımızın üstlendikleri bu misyon ehemmiyetini ilk günkü gibi muhafaza etmektedir.

  Bu bağlamda bizler daima bir arada olduğumuz, sıkça gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde talep ve beklentilerini dinleyip, çözüm yolları üretmeye gayret gösterdiğimiz muhtarlarımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.

  Bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımıza kamu hizmeti sunumunda en büyük yardımcımız olan muhtarlarımıza hizmetlerinden ve gayretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyor, ilçemizde görev yapan tüm mahalle ve köy muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum” dedi. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler