• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > KADEM Ve NEYAD’dan Başkan Gök’e Ziyaret

  KADEM Ve NEYAD’dan Başkan Gök’e Ziyaret

  KADEM Ve NEYAD’dan Başkan Gök’e Ziyaret

  Türkiye’nin önemli kadın dernekleri olan KADEM ve NEYAD yöneticilerinden Eğirdir çıkarması.

  Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (NEYAD) Genel Başkanı Nilgün Diptaş ve Kadem Genel Merkez Hukuk Komisyonundan sorumlu Genel başkan yardımcısı Canan Sarı, Bilişim Vadisi Kurumsal İletişim Direktörü Leyla Gök ile Isparta Kadem temsilcisi Gonca Kayacan Eğirdir’e çıkarma yaptılar.

  Dernek yöneticileri, ilk olarak başkan Veli Gök’ü makamından ziyaret ederek Eğirdir ile ilgili bilgi aldılar. Daha sonra Başkan Gök tarafından ilçenin önemli turistik yerleri gezdirilerek yapılan hizmetler başta olmak üzere kadına yönelik projeleri yerinde gösterildi. Kadın istihdamı başta olmak üzere ilçede kadınlarla yapılan tüm çalışmalar üzerinde karşılıklı bilgi alışverişi ve ortak yapılacak projeler hakkında istişareler gerçekleşti. Ziyarete Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin ve eşi Melek Sezgin’de eşlik etti. Heyet, mesleki bilgi ve tecrübeye sahip çalışan, üreten kadınların sayısının artmasını, Kadın” istihdamı başta olmak üzere sosyal, kültürel, ev hayatında ailenin güçlenmesi adına yaptığı projeleriyle kendisine gelerek fikirlerini ticari teşebbüse dönüştürmek isteyen kadınlara verilen ve verilecek destekler için başkan Veli Gök’e teşekkür ettiler.

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlere teşekkür etti.  (EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN BÜROSU)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler