• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > ISUBÜ’lü Akademisyene Önemli Görev

  ISUBÜ’lü Akademisyene Önemli Görev

  ISUBÜ’lü Akademisyene Önemli Görev

  Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü akademisyenlerinden ve aynı zamanda ISUBÜ Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama Ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Murat Öztürk, Türkiye Bilimler Akademisi’nin kurmuş olduğu TÜBA-Enerji Çalışma Grubu’na üye olarak seçildi.

  ISUBÜ Rektörü İbrahim Diler, Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü akademisyenlerinden Prof. Dr. Murat Öztürk’ün başarısından dolayı tebrik etti. Rektör Diler, “Türkiye Bilimler Akademisi’nin kurmuş olduğu TÜBA-Enerji Çalışma Grubu’na üye olarak seçilmiş olmanızdan dolayı tebrik eder; başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

  Prof. Dr. Murat Öztürk’e gönderilen,  Türkiye Bilim Akademisi (TÜBA) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Şeker imzalı yazıda, “Türkiye Bilimler Akademisi’nin kurmuş olduğu TÜBA-Enerji Çalışma Grubu’na üye olarak seçilmiş bulunmaktasınız. Akademimize katkılarınız için şimdiden teşekkür eder; en iyi dileklerimi ve saygılarımı sunarım” denildi. (ISUBÜ BASIN BÜROSU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler