• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Hükumete Dereboğazı Yolu Tepkisi; Topu Taca Atmayı Bırakın  

  Hükumete Dereboğazı Yolu Tepkisi; Topu Taca Atmayı Bırakın  

  Hükumete Dereboğazı Yolu Tepkisi; Topu Taca Atmayı Bırakın  

  İYİ Parti Isparta Merkez İlçe Başkanı Murat Çağrı Yıldız, AK Parti iktidarının yıllardır Dereboğazı Yolunu bitiremediğini ve her seferinde şöyle oldu böyle oldu diye bahaneler ürettiğini belirterek; “Topu taca atmayı bırakın artık. Bitirin şu yolu” dedi.

  Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz’ün Dereboğazı yolu yapımındaki sorunun özel hükümlerden kaynaklandığını ileri sürmesine İYİ Parti’den tepki geldi.

  İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Çağrı Yıldız, “Isparta AKP Milletvekili Sayın Mehmet Uğur Gökgöz beyefendi Dereboğazı yolunun yapılamamasının nedeni olarak özel hükümlerden kaynaklandığı dile getirmiştir. Sayın vekil artık topu taca atmayı bırakın! Sürekli Dereboğazı yolu yok şu tarihte, yok bu tarihte bitecek diye söylenip duruyorsunuz. Sizlere ve İktidarınıza Isparta halkı artık inanmıyor! Eğer Dereboğazı duble yolu özel hükümlerden dolayı başlatılamıyorsa, daha önceki bütçelerinden aktarılan tünel paralarına ne diyeceksiniz? Sizler bütçeden aktarılan paraları hizmet olarak kullanmaktan acizsiniz” dedi.

  GÜNDEMDE TUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ

  Yıldız, “Artık Isparta halkına bir türlü bitirilemeyen Dereboğazı yolunun yapımı için suçu başkasına atmaktan vazgeçin. Dereboğazı yolunda bir suçlu aranacaksa oda siz ve iktidarınızdır. Ayrıca İYİ Parti Merkez İlçe ve teşkilat olarak, Isparta’nın kanayan yarası haline dönüştürmeyi başardığınız Dereboğazı yolu bitirilene kadar gündem de tutacağımızdan hiç şüpheniz olmasın” diye konuştu.  (BORA TÜFEKLİ)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler