• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Her Şeyin Gerçekten ‘İyi’ Olduğu Bir Dükkan

  Her Şeyin Gerçekten ‘İyi’ Olduğu Bir Dükkan

  Her Şeyin Gerçekten ‘İyi’ Olduğu Bir Dükkan

  2000 yılında küçük bir masanın etrafında, lösemili çocuklar ve annelerine uğraş terapisi amacı ile hayata geçirilen minik bir atölye, bugün yüzlerce kadına istihdam sağlayan LSV Dükkan markası haline geldi. Burası her şeyin gerçekten “iyi” olduğu bir dükkan!

  Şimdi sizi bir dükkana götüreceğiz… Bu dükkanda her şey o kadar iyi ki; aldığınız her şey hem size çok iyi gelecek hem de herkese…

  Başınızı koyduğunuz bir yastık, iyi olabilir de, “iyilik dolu” olabilir mi? Ya da sevdiklerinize armağan ettiğiniz bir kahve kupasının “iyiliksever” bir kupa olması mümkün mü? Eğer bizimle birlikte LSV Dükkana gelirseniz kuşkumuz yok ki cevabınız evet olacak… Hadi o zaman o dükkanın iyilik kapısını birlikte aralayalım.

  LÖSEV tarafından hayata geçirilen proje ile hayat bulan LSV Dükkan’ın iyilik yolculuğunu Isparta’da yayın kuruluşumuzu ziyaret eden LÖSEV Aktif İletişim Sorumlusu Neslihan Sirkeci Göller ve LÖSEV LSV Dükkan Sorumlusu Nurgül Cankanat anlattı.
  MİLYONLARCA İNSANA KAPISINI ARALIYOR
  Tek tek elde işlenen bez bebekler, çantalar, kırlentler ve yazmaların yanı sıra en doğal ürünlerle anne mutfağından çıkan salçalardan reçellere, çikolatadan tarhanalara yüzlerce ürün, çocukları hayata bağlamak için standlarda yerini alıyor.

  2019 yılında Antalya’da açılan LSV Dükkan internet üzerinden de satış yaparak milyonlarca insanı kapılarını aralıyor.

  BİLİNÇLİ VE DUYARLI TOPLUM HEDEFİ

  LSV Dükkan’ın misyonu; lösemili çocukların anneleri tarafından üretilen doğa, insan ve sağlık dostu ürünleri müşteri memnuniyeti esaslarıyla tüketiciye sunmak. LSV Dükkan, hizmet ve ürün kalitesi ile bilinçli ve duyarlı bir tüketim toplumu oluşmasını, kitlelere sağlıklı yaşamın teşvik edilmesini, kadın istihdamına ve toplum sağlığına katkıda bulunmayı hedefliyor.

  LSV Dükkan; Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada LSV Dükkan markası ve kalitesini ön plana çıkarmak ve alanında en iyisi olarak, üretim ve tüketimin sürekliliğini sağlamak en önemli vizyonlardan birisi. Lösemili çocukların anneleri örneğinden yola çıkarak dezavantajlı gruplara istihdam ve rehabilitasyon sağlanması ve tüm bu çabaların toplum ve tüketici yararına bir faydaya dönüşmesinde, uzun vadede sağlıklı yaşam için sağlıklı markalar oluşmasına öncülük etmek hedefiyle hareket ediyor.

  TEMEL DEĞERLERİMİZ…

  LSV Dükkan, temel değerlerini de şöyle anlatıyor; Doğa, insan (özellikle çocuk) ve sağlığa saygı, Sağlıklı beslenme, üretim ve tüketim, Kalite – fiyat politikasının izlenmesi, Yenilik, yaratıcılık ve dinamizm, Müşteri memnuniyeti, Sürdürülebilirlik ve fayda yaratma ve elbette dürüstlük ve şeffaflık.

  LÖSEV Aktif İletişim Sorumlusu Neslihan Sirkeci Göller ve LSV Dükkan Sorumlusu Nurgül Cankanat,, ürünlerle ilgili daha doğrusu ürünlerin iyilik potansiyeli ilgili bakın neler söylüyor;

  İYİLİKTEN İYİLİK DOĞUYOR

  Örneğin, LSV Dükkan’daki yastıklar, LÖSEV anneleri tarafından sağlığa hiçbir zararı olmayan, % 100 doğal kumaştan tasarlanıyor.

  Mesela “İyiliksever Kupa”larımız: Her biri lösemiyi yenmiş LÖSEV’li gençlerimiz tarafından tasarlanıyor, asla cıva veya arsenik gibi sağlığa zararlı maddeler içermiyorlar.

  Bunlar sadece iki örnek. Daha yüzlercesi LSV Dükkan’da sizleri bekliyor.

  Sözün özü, her bir LSV Dükkan ürününün hem iyiliğinden, hem iyi niyetinden emin olabilirsiniz. Üstelik satın aldığınız her LSV Dükkan ürünü LÖSEV’e destek olarak geri dönüyor. Yani, İyilikten iyilik doğuyor!

  İYİLİK DOLU YÜZLERCE ŞEY BURADA

  Birlikte üretip, LÖSEV markası yaratmanın coşkusunu, satılan her üründe çocukların ücretsiz tedavisine aktarılan kaynağın sevincini birlikte paylaştık. Bu coşkuyla daha çok çalışıp daha çok ürettik. Zorlu mücadelemizde bizleri yalnız bırakmayan değerli gönül dostlarımızla büyüdük, kocaman bir aile olduk.

  Burası LSV Dükkan; hayatınıza iyilik gelecek, iyilik dolu yüzlerce iyi şey burada!

  LSV Dükkan, lösemili çocukların anneleri ve kanserli yetişkinlerin rehabilitasyonunu sağlamak üzere uğraş terapisi amacıyla kurulmuş anne atölyelerinin kat ettiği yolda markalaşma süreci ve sürdürülebilirliği ile uluslararası bir ticaret modelidir. Ayrıca sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenme, sağlıklı üretim ve sağlıklı tüketim ilkesi ile hareket etmektedir. İyilikle kalın!   www.lsvdukkan.com   (BORA TÜFEKLİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler