• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Halkımızın Doğru Bilgiye İhtiyacı Var

  Halkımızın Doğru Bilgiye İhtiyacı Var

  Halkımızın Doğru Bilgiye İhtiyacı Var

  İYİ Parti Isparta İl Başkanı Hasan Büyükçam, Sütçüler yangını ile ilgili yaptığı açıklamada “Ülke olarak geçirdiğimiz bu zor süreçte, kısır siyasi tartışmaları bir kenara bırakıp herkesi yangınlarla topyekûn mücadeleye davet ediyoruz” dedi. Büyükçam, provokasyonlara dikkat çekerken “bu zor süreçte halkımızın resmi kanallardan en doğru bilgiye ulaşmaya ihtiyacı vardır” ifadelerini kullandı.

  İYİ Parti Isparta İl Başkanı Hasan Büyükçam, yaptığı yazılı açıklamada; “Sütçüler Çandır bölgemizde başlayan yangına, İYİ Parti Isparta il yöneticileri ilk andan itibaren yardıma koşarak, bölgeye kendi imkânları çerçevesinde gıda, eldiven gibi acil ihtiyaç malzemelerini ulaştırmışlar bunun yanı sıra bölgedeki yangın söndürme faaliyetlerine de doğrudan destek vermişlerdir.

  Ülke olarak geçirdiğimiz bu zor süreçte, kısır siyasi tartışmaları bir kenara bırakıp herkesi yangınlarla topyekûn mücadeleye davet ediyoruz. Halkımızdan bu süreçte galeyana getirici (suların zehirlenmesi gibi) resmi olmayan haberlere itibar etmemelerini rica ediyoruz. Fakat bu zor süreçte halkımızın resmi kanallardan en doğru bilgiye ulaşmaya ihtiyacı vardır. Bu nedenle de tüm yönetim mekanizmalarını da bu süreçte, halkımıza her konuda anlık doğru bilgi vermeye davet ediyoruz.

  Son olarak gerek şehrimizde ve gerekse diğer şehirlerimizde yaşanan yangınlarda canını dişine takarak gece gündüz demeden çalışan tüm ekiplere ve onlara destek olan herkese minnettarız. Allah tüm milletimizin yardımcısı olsun” dedi. (BORA TÜFEKLİ)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler