• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > EMYO Eğirdir Belediye Meclisinde Tanıtıldı

  EMYO Eğirdir Belediye Meclisinde Tanıtıldı

  EMYO Eğirdir Belediye Meclisinde Tanıtıldı

  Eğirdir Meslek Yüksekokulu ve faaliyetleri Eğirdir Belediye Meclisi’nde tanıtıldı.

  Önceki gün Eğirdir Belediye Meclisi Başkan Veli Gök’ün Başkanlığında, Kasım ayı birleşimlerine Kamu Kurum ve Kuruluşlarının sunumlarına Eğirdir Meslek Yüksekokulu’nun sunumu ile devam edildi. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğirdir Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mustafa Gök Müdür Yrd.  Öğr. Gör. Çetin Meydan katıldılar.

  Eğirdir Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mustafa Gök tarafından Eğirdir Meslek Yüksekokulu’nun  bina, akademik ve idari personel sayıları, bölüm ve programlar, öğrenci sayıları, mezun öğrenci sayıları, 3+1 İşyerinde Mesleki Eğitim,  laboratuvarlar,  okulda düzenlenen konferans ve gezi faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

  Eğirdir Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mustafa Gök 2021 yılında okulun kontenjanlarının  yüzde yüz oranında dolduğunu ifade ederek, özellikle öğrencilerin barınma sorunu yaşaması sebebi ile Isparta KYK Yurtlarında kalmakta olan öğrencileri Eğirdir’e geliş ve Isparta’ya dönüş için sağlanan otobüs desteğinden dolayı teşekkür etti. (Eğirdir Belediyesi Basın Bürosu)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler