• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Eğirdir’in trafik akışındaki sıkıntıları giderilecek

  Eğirdir’in trafik akışındaki sıkıntıları giderilecek

  Eğirdir’in trafik akışındaki sıkıntıları giderilecek

  Antalya Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne bağlı teknik ekip Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve Teknik ekibini ziyaret etti.

   

  Antalya Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne bağlı teknik ekip Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve Teknik ekibini ziyaret etti. Söz konusu ziyaret teknik toplantı ve arazi incelemesi ile devam etti. Eğirdir’de bulunan kavşak, durak, sinyalizasyon vb. uygulamaların hayata geçmesi için özellikle Jandarma kavşağı ve Yeni Hastane girişindeki sıkıntıların giderilmesi için çalışma başlatıldı.

  Antalya Karayolları Bölge Müdürlüğüne bağlı teknik ekip Eğirdir merkezde bulunan ve sıkıntı arz eden konuları yerinde inceleyerek, Belediyemiz teknik ekibi ile işbirliği yaparak çözüme kavuşturacak. Fizibilite çalışmaları tamamlandıktan sonra önümüzdeki günlerde tekrar toplantı yapılarak sorunlar çözülecek.

  Başkan Veli Gök ile yapılan toplantının ardından Antalya Karayolları Bölge Müdürlüğü teknik ekibi ile Eğirdir Belediyesi teknik ekibinin saha incelemesine Belediye Başkan Yardımcısı M. Erhan Savran ve Belediye Şirket Müdürü Ömer Yılmaz’da katıldı. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler