• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Eğirdir’de sıkı denetim!

  Eğirdir’de sıkı denetim!

  Eğirdir’de sıkı denetim!

  “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosu ile yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde genel Koronavirüs denetimleri Türkiye genelinde eş zamanlı olarak Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik koordinasyonunda, Belediye Başkanı Veli Gök, İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Zarif, Jandarma Komutanı Fatih Türkmen, Özel İdare Müdürü Selim Müftüler, Yurt – Kur Müdürü Mevlüt Aydın, daire müdürleri, köy ve mahalle muhtarlarının da katılımıyla yapıldı.

  Denetimler esnasında vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik kurallarını hatırlatan Kaymakam Çelik, “Yaptığımız denetimde kurallara uyulduğunu memnuniyetle izledik. Tüm Eğirdirli vatandaşlarımızın kurallara uymasını özellikle rica ediyoruz. Zorunlu olduğu için değil, öncelikle kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı için kurallara uymamız gerekiyor. Amacımız ceza kesmek değil, uyarmak ve toplumun her kesiminde olması gereken bilinci oluşturabilmek. Tabi ki bu uygulamada konulmuş olan kuralları ihlal edenler varsa da gerekiyorsa onlara da ceza kesilecektir. ” dedi.

  Kaymakam Çelik; ‘Hastalık son günlerde çok arttı, maske mesafe ve tüm kurallara dikkat etmemiz lazım. Göstermelik maske takmayalım, sizlerin sağlığı ve hepimizin sağlığı için önemli.’ sözleri ile esnaf ve vatandaşları uyardı. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler