• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Eğirdir’de Gaziler Günü Kutlandı

  Eğirdir’de Gaziler Günü Kutlandı

  Eğirdir’de Gaziler Günü Kutlandı

  19 Eylül Gaziler Günü, Eğirdir’de de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinliklere protokol üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaşta katıldı.

  Kutlama programı Atatürk Anıtına Çelenklerin sunulması ile başladı. Çelenk Sunma programına Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Kurmay Başkanı Piyd. Alb. Hüseyin Gökhan Özbek, Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK, Emniyet Müdürü Ayhan Zarif, Jandarma Komutanı Yzb. Fatih Türkmen, Daire Müdürleri, Siyasiler, Yüksek Rütbeli Subaylar ve çok sayıda davetlinin yanı sıra  Eğirdir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hüseyin Koçaslan, Gazilerimiz, Okul Müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

  Çelenklerin Atatürk Anıtına Sunulmasının ardından Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Eğirdir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hüseyin Koçaslan yaptı.

  Daha sonra Muharip Gaziler Derneği Eğirdir Şubesine giden heyet burada gazilerle uzun süre sohbet ettiler. Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik Gaziler Derneğinde  ziyaret defterini doldurdu. Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Kurmay Başkanı Piyd. Albay Hüseyin Gökhan Özbek tarafından Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hüseyin Koçaslan’a günün önemine binaen Şükran Anısı takdim etti. Gaziler Derneği Başkanı Koçaslan bina sıkıntılarının olduğunu belirterek Kaymakam Çelik ve Başkan Gök’ten destek istedi. (EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN BÜROSU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler