• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Eğirdir’de de Gündem Kanına Yönelik Şiddet

  Eğirdir’de de Gündem Kanına Yönelik Şiddet

  Eğirdir’de de Gündem Kanına Yönelik Şiddet

  25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü kapsamında İçişleri Bakanlığı talimatı doğrultusunda Eğirdir’de de Kaymakam Adem Çelik başkanlığında bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

  Program kapsamında Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan toplantıya Kaymakamımız Adem Çelik, Belediye Başkanı Veli Gök, İlçe Emniyet Müdürü V. Kadir Gürbüz, İlçe Jandarma Komutanı Fatih Türkmen ve ilgili daire müdürleri ile personelleri katıldı.

  Toplantı sonrası İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Aile İçi Şiddet ve Kadına Yönelik Şiddet Büro Amirlikleri ziyaret edildi. Ziyaretler esnasında Kaymakam Çelik kurumların sorumlulukları hakkında bilgilendirme yaptı.

  Toplantı heyeti daha sonra Belediye Otobüs Duraklarında Eğirdir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü personelleri ve Eğirdir İlçe Emniyet personelleri tarafından KADES uygulamasının tanıtımı amaçlı oluşturulan standı ziyaret etti. Stant da gün boyu vatandaşlarımıza bilgilendirmede yapılacak. HABER MERKEZİ

   

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler