• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Eğirdir Heyeti Vali Seymenoğlu’nu uğurladı

  Eğirdir Heyeti Vali Seymenoğlu’nu uğurladı

  Eğirdir Heyeti Vali Seymenoğlu’nu uğurladı

  Isparta, Vali Ömer Seymenoğlu’na güllerle veda etti. 27 Ekim 2018 tarihinde Isparta’da göreve başlayan Vali Ömer Seymenoğlu dün düzenlenen uğurlama töreniyle ilimize veda etti.

  Vali Seymenoğlu ve eşi; Isparta il protokolünün yanı sıra İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları, Siyasi Parti Temsilcileri, Meslek Odaları, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Şehit Yakınları, Gaziler, Muhtarlar, Kadın Kooperatifleri, Valilik çalışanları ve vatandaşlardan oluşan kalabalık bir heyet tarafından uğurlandı.

  Valilikten çıkışında güllerle uğurlanan Vali Seymenoğlu polis tören mangasını selamladı ardından 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nı dolduranlarla tek tek vedalaşarak aracına serpilen güllerle Isparta’ya veda etti.

  Eğirdir İlçesine olan sevgisi ile bilinen Vali Ömer Seymenoğlu’nu uğurlamak için Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi üyeleri ve muhtarlarında  aralarında bulunduğu heyet Isparta Valiliği önünde hazır bulundular.  (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler