• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök Fırıncıları Dinledi

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök Fırıncıları Dinledi

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök Fırıncıları Dinledi

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök Eğirdir’deki Fırın İşletmecileri ile bir araya geldi.

  Başkan Gök, vatandaşların daha hijyenik ve sağlıklı ekmekleri yemeleri için daha çok gayret gösterilmesi gerektiğini belirtti. Fırıncıların görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Gök sorunları tek tek not aldı.

   

   

  İlçedeki fırıncılarla bir araya gelen Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök “Eğirdir Belediyesi olarak esnafımızın kaliteli hizmet etmesi ve ayakta kalması için çalışmalara devam ediyoruz. Özellikle pandemi sürecinde  halkımızın sağlığı için kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan fırıncı esnafımızın sorun ve sıkıntıları bizleri yakından ilgilendiriyor. Ekmeği çok tüketen bir toplum olarak, halkımızın sağlığı için ekmek çok önemlidir. İlçemizde faaliyet gösteren fırıncılarımızın sorun ve sıkıntılarında her zaman yanlarında olduğumuzun bilinmesini istiyorum” dedi.

  Toplantıya Başkan Veli Gök, Zabıta Müdürü Ümit Metin, Zabıta Amiri Ramazan Aydın, UNPA Ekmek Fabrikası Sahibi Mehmet Ağaçayak, Çaybaşı Fırını Sahibi Abbas Özdemir, Bağlar Fırını Sahibi Aydın Akın, Menderes Mahallesi Fırını Sahibi Süleyman Korkmaz, Yeni Mahalle Fırını Sahibi Salih Azgınböcü, Yeni Mahalle Yukarı Fırın Sahibi Şükrü Yıldız, Kayadaş Fırını Sahibi Abdullah Kayadaş, Kızılçubuk Taş Fırını Sahibi Aykut Özkan, Altınkum Fırın Sahibi Bayram Kuz katıldı.

  Belediye Zabıta Müdürü Ümit Metin’de Eğirdir’de hizmet veren fırınların daha gelişmiş işletmeler olma yolunda vatandaşlarımıza en iyi, en hijyenik ve en kaliteli hizmeti vermeleri yönündeki  fikir ve görüşlerini ifade etti.

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ün, fırıncı esnafının sorunlarıyla ilgilenmesi ve böyle bir toplantıya ev sahipliği yapmasından dolayı teşekkür eden fırın işletmecileri, “Belediyenin esnafın sorunlarıyla ilgilenmesi çok güzel bir şey. Biz de birlikte olup başkanımıza destek olmaya çalışacağız. Başkanımıza bizi dinlediği için çok teşekkür ederiz” dedi. (Eğirdir Belediyesi Basın Bürosu)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler