• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Bölge Müdürlüklerine Önemli Ziyaretler

  Bölge Müdürlüklerine Önemli Ziyaretler

  Bölge Müdürlüklerine Önemli Ziyaretler

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök geçtiğimiz Cuma günü Antalya’ya giderek Eğirdir için önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

   

  Bilindiği gibi Eğirdir’in su şebeke hattının yenilenmesi gerekiyor, buna paralel olarak su şebekesi ve doğalgaz projesinin aynı anda işleme alınması öngörülüyor.

  Başkan Veli Gök ilk olarak Antalya İller Bankası Bölge Müdürü Fuat Koçal’ı makamında ziyaret ederek Eğirdir’in şehir içi içme suyu ve kanalizasyon yenilenmesi konusunu görüşerek istişarelerde bulundu.

  Daha sonra Eğirdir merkezinde bulunan tarihi kalenin restorasyonu için Roleve ve Anıtlar Müdürü Handan Kısır’ı makamında ziyaret eden Başkan Gök, Kale restorasyonu hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.

  Buradan sonra TEDAŞ Antalya Akdeniz Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Veli Gök, GES Projesi yatırımı hakkında istişarelerde bulundu. Bilindiği gibi Eğirdir’de yıllık 5 milyon elektrik gideri var. Söz konusu proje hayata geçtiğinde yıllık 3 milyon TL tasarruf sağlanması hedefleniyor.

  Başkan Veli Gök son olarak Antalya Liman Başkanı Serhan Özkanlı’yı makamında ziyaret ederek Eğirdir Limanımızda tamamlanmak üzere olan inşaatın revizyon çalışmaları hakkında görüşme gerçekleştirdi.

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ün Bölge Müdürlüklerine gerçekleştirdiği önemli ziyaretler oldukça faydalı geçti. HABER MERKEZİ

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler